Autobazar u Makra
autobazar
Místecká 126 Otevírací doba
720 00 Ostrava – Hrabová
http://www.autobazar-umakra.cz/
Recenze a hodnocení bazaru na Firmy.cz
Autobazar u Makra
autobazar
Místecká 126 Otevírací doba
720 00 Ostrava – Hrabová
http://www.autobazar-umakra.cz/
Recenze a hodnocení bazaru na Firmy.cz
Recenze nejsou ověřené
Recenze neověřujeme, ale kontrolujeme a odstraňujeme podvodný obsah, pokud je identifikován.
Mám špatnou zkušenost. I když byla podepsána výkupní smlouva na auto a bylo mě několikrát informováno, že auto ať určitě neprodávám, stáhnu inzeráty, že si na 100% auto bere, že jsme domluveni, máme podepsanou smlouvu, tak po 14 dnech mi řekli, že bohužel, že auto neberou. Odmítla jsem jiné zájemce, zaplatila poplatky na poště za ověření a žádná kompenzace, už se ani neozvali. Jejich jednání se mi nelíbilo a neměli by si to k lidem dovolit.
Auto po roce zatím v pořádku, nekupoval jsem levně, ale přístup nic moc. Všechno honem honem a pak špatně udělaný přepis auta. Zbytečné starosti.
Pán se jevil arogantně. Auto evidentně neodpovídalo ceně a pán se tvářil překvapeně. Zbytečná cesta! Už nikdy! Nedoporučuji!
Autobazar nedoporučuji! Auto jsem naštěstí nekoupil. Ale jednání arogantní a lživí informace!
Dost vysoké ceny které mc nekorepondují s ,,kvalitou“ aut. U každého druhého auta které na bazaru mají je napsáno ,,krasavec“ realita úplně jinde.
Autobazar nedoporučuji.Nikdy tady auto už nekoupím.Po cestě domů začala svítit kontrolka a stálo mě to hodně peněz- turbo, filtr pevných částic atd. Škoda, že se to nerozsvítilo, když jsme to auto byli projet s pánem.Pán asi moc dobře věděl proč jsme jeli auto projet jen kousíček,aby se nám to náhodou nerozsvítilo.Jinak by jsme auto v žádném případě nekoupili.Už nikdy více.Autobazar u makra nedoporučuji.
Nikdy tady auto už nekoupím. Neujel jsem ani 40 km a auto nepojízdné. A to si pak prodejce ještě dovolil mě požádat, ať mu napíšu, jestli jsem v pořádku dojel, prý kvůli pojistky. Dal mi slevu první, kterou jsem si řekl a teď je mi jasné proč. Byl rád, že se auta zbavil. Nedoporučuji.